O nas

Szkoła Tańca SPIN Arkadiusza Świeżawskiego

powstała w Warszawie w 2002 roku, z myślą o ludziach, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas, w miłej atmosferze, bez względu na wiek. Nasze zajęcia są w głównej mierze przeznaczone dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tańcem i chcą odkrywać nowe pasje oraz dynamicznie rozwijać posiadane już umiejętności taneczne.

Założycielem Studia Tańca SPIN jest Arkadiusz Świeżawski - były tancerz, dyplomowany instruktor, dla którego taniec jest pasją i sposobem na życie. Poczucie humoru, otwartość i profesjonalizm sprawiają, że prowadzone przez niego zajęcia charakteryzują się niepowtarzalną, kameralną atmosferą oraz przyciągają liczne grono uczniów.

Nasze Studio posiada bogaty wachlarz zajęć dostosowany do wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Wychodzimy z założenia, że na naukę tańca nigdy nie jest za późno a wiek jest nieistotny. Wiemy także, jak ważny jest w życiu zakochanej pary pierwszy wspólny taniec, dlatego też starannie układamy choreografię i indywidualnie dobieramy muzykę, pomagając młodym ludziom wejść tanecznym krokiem na nową drogę ich życia.

Jesteśmy prekursorami kursów tańca weselnego i dancingowego w Polsce . To my stworzyliśmy i opracowaliśmy program kursu tańców użytkowych, a tym samym zapoczątkowaliśmy ich popularność. W naszym Studio pracują zawodowi tancerze - pasjonaci , z najwyższymi klasami tanecznymi i osiągnięciami na parkietach polskich i zagranicznych. Wszyscy tancerze są dyplomowanymi instruktorami tańca z wieloletnim doświadczeniem i posiadają uprawnienia wydane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

WYRÓŻNIA NAS:

  • • Wyjątkowy klimat szkoły: Znamy naszych kursantów, nikt nie jest anonimowy, lekcje prowadzimy w oparciu o indywidualne potrzeby i możliwości każdego ucznia - w naszej szkole nie będziesz czuć się jak w multipleksie !
  • • Pasja : Duży dorobek artystyczny i umiejętności pedagogiczne naszych instruktorów sprawiają, że nauka tańca staje się świetną zabawą, rozwijającą zainteresowania i kreatywność. Zajęcia prowadzone są w niepowtarzalnej, luźnej atmosferze.
  • • Profesjonalizm: Sale wyposażone są w lustra oraz parkiet; program kursów oparty o Światowy Program Zajęć Tanecznych.
  • • Zaangażowanie: Dzięki naszym tancerzom poczujesz magiczny świat tańca, w którym każdy nowy krok stanie się dla ciebie pretekstem do dalszej nauki.
  • • Klub Miłośników Tańca: Przeznaczony dla pasjonatów, osób, które przeszły wszystkie poziomy tańca i dalej chcą doskonalić swój warsztat pracy, doskonalić swoje umiejętności taneczne.