KURSY TAŃCA DLA NARZECZONYCH


Zgodnie z polską tradycją, na weselu Młoda Para wykonuje swój pierwszy, wspólny taniec. Dlatego też, tak ważne jest posiadanie co najmniej podstawowych umiejętności, które pomogą odpowiednio zaprezentować się Nowożeńcom. W tym ważnym dniu wskazane, by czuć się swobodnie – także na parkiecie. Zamiast uczyć się w domowym zaciszu czy też przeglądać załączone w sieci filmiki, warto jest skorzystać z usług profesjonalistów.

Kursy tańca dla narzeczonych w Warszawie powstały dla osób potrzebujących wsparcia w zakresie szybkiej nauki tańca. Kurs pierwszego tańca w Warszawie to okazja do podszlifowania swoich umiejętności, dzięki którym Nowożeńcy pokażą się jako doskonale dobrana para także podczas tańca. Do wyboru Klienci mają dwie opcje. Można zdecydować się na grupowy kurs tańca, jak również wybrać lekcje indywidualne.

Kurs tańca dla narzeczonych z walcem wiedeńskim-choreografia NOWOŚĆ – obejmuje 8 godzin, w czasie których Nowożeńcy uczą się choreografi walca wiedeńskiego. Choreografia ta pasuje do takich utworów jak: Perfect - Ed Sheeran,Calum Scott i Leona Lewis - You Are The Reason, Whitney Houston - I Have Nothin i wiele innych

Kurs tańca dla narzeczonych z walcem angielskim – obejmuje 12 godzin, w czasie których Nowożeńcy uczą się walca angielskiego oraz disco-swing (dwa na jeden), disco-samby, rock&rolla, tango, walca wiedeńskiego oraz odróżniania tańców

Kurs tańca dla narzeczonych z walcem wiedeńskim – 12 godzinne szkolenie, które obejmuje nauczenie Narzeczonych walca wiedeńskiego, disco-swing (dwa na jeden), disco-samby, rock&rolla, tango oraz odróżniania tańców

Kurs tańca dla narzeczonych z walcem wiedeńskim – podczas 9 godzin nauki Kursanci poznają walc wiedeński, disco-swing (dwa na jeden), disco-samba oraz uczą się odróżniania tańców

Kursy tańca dla narzeczonych w Warszawie standardowo trwają od 9 lub 12 godzin. Zazwyczaj co najmniej 6 godzin poświęcone jest na naukę pierwszego tańca Młodej Pary. Przyszli Małżonkowie mają do wyboru walc wiedeński lub angielski. Są to dwa rodzaje tańca, które idealnie podkreślą charakter uroczystości, jaką są zaślubiny.

Pierwszy taniec – symbol przyszłego, wspólnego życia

Uważa się, iż pierwszy taniec Młodej Pary powinien być elegancki, klasyczny, spójny choreograficznie oraz dostojny. Tego typu cechy spełniają walc wiedeński lub angielski, które dają świetną okazję na zabłyśnięcie na parkiecie. Do tego rodzaju tańców, w zależności od samopoczucia i umiejętności przyszłych małżonków, włączyć można mniej lub bardziej skomplikowane elementy choreograficzne – obroty, unoszenia, efektowne przejścia itp.

Kurs tańca dla nowożeńców – skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów

Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla wszystkich Nowożeńców, którym zależy na podszlifowaniu swojego warsztatu tanecznego oraz opracowaniu odpowiedniego zindywidualizowanego układu choreograficznego. Dzięki pomocy zaangażowanych w pracę trenerów tańca, z powodzeniem można nauczyć się kroków oraz choreografii, które uświetnią pierwszy taniec Młodej Pary. Co więcej, trenerzy pomogą wybrać odpowiedni utwór muzyczny, który idealnie będzie się komponować z przygotowaną choreografią. Wsparcie specjalistów pozwoli na to, by Narzeczeni błyskawicznie poznali tajniki tańca w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Dzięki temu poruszanie się na parkiecie w czasie zabawy weselnej stanie się wyjątkową przyjemnością.


Na kursie znajdą także Państwo odpowiedzi na pytania związane z imprezą weselną. Powiemy:

  • -jakie piosenki wybrać na pierwszy taniec,
  • -ile czasu powinien trwać pierwszy taniec Młodej Pary,
  • -jak zaprezentować się przed występem i po nim,
  • -jak rozróżnić muzykę do poszczególnych tańców.

Kurs tańca dla nowożeńców w Warszawie jest gwarancją świetnej zabawy, miłej atmosfery, jak również możliwości nauczenia się poruszania w takt muzyki i wyczucia rytmu. Dzięki lekcjom tańca dla Przyszłych Małżonków można wypracować odpowiednią postawę ciała, wzmocnić kondycję, jak również zadbać o poruszanie się z gracją i gibkością. Tego typu umiejętności z pewnością zaprocentują także w czasie innych imprez tanecznych.

Przygotowania do pierwszego tańca Młodej Pary obejmują nie tylko uczenie się poszczególnych kroków, ale także wypracowanie umiejętności partnerowania, które są kluczowym elementem w tańcach towarzyskich. Narzeczeni uczęszczający na kurs mogą poznać kroki najbardziej znanych tańców na świecie. Dzięki temu, będą oni mogli zaprezentować swoje umiejętności, nie tylko w tańcach wolnych, ale i w rock and rollu, disco-sambie, tangu, walczyku czy disco-swingu. Jest to metoda na płynne poruszanie się w takt charakterystycznych przebojów weselnych.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w zakresie nauki tańca dla nowożeńców. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa Pierwszy taniec stał się ozdobą Waszego wesela i przez długi czas był wspominany przez jego uczestników. Na stronie znajdą Państwo propozycje najbliższych kursów tanecznych dla Młodych Par. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej szkole tańca.

Poziom kursu: Walc Wiedeński+ Tańce Użytkowe

Rozpoczęcie: 06.lutego.2024 w godzinach: 21:15 -22:15 (wtorek)

Zakończenie: 26.marca.2024 w godzinach: 21:15 - 22:15 (wtorek)

Spotkanie numer: 1 dzień: 06.lutego.2024 w godzinach: 21:15 - 22:15 (wtorek)

Spotkanie numer: 2 dzień: 13.lutego.2024 w godzinach: 21:15 - 22:15 (wtorek)

Spotkanie numer: 3 dzień: 20.lutego.2024 w godzinach: 21:15 - 22:15 (wtorek)

Spotkanie numer: 4 dzień: 27.lutego.2024 w godzinach: 21:15 - 22:15 (wtorek)

Spotkanie numer: 5 dzień: 05.marca.2024 w godzinach: 21:15 - 22:15 (wtorek)

Spotkanie numer: 6 dzień: 12.marca.2024 w godzinach: 21:15 - 22:15 (wtorek)

Spotkanie numer: 7 dzień: 19.marca.2024 w godzinach: 21:15 - 22:15 (wtorek)

Spotkanie numer: 8 dzień: 26.marca.2024 w godzinach: 21:15 - 22:15 (wtorek)

Miejsce kursu: Fitness Club Grota, ul.Broniewskiego 7

Cena: 250,00 zł/osoba

Cena z kartą (np: MultiSport): 0,00 zł/osoba

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS